برنج طارم هاشمی کشت اول 1400(کهنه) 10 کیلو

خرید برنج طارم هاشمی کشت اول 1400(کهنه) 10 کیلو

 برنج طارم هاشمی مرغوب ترین برنج ایرانی است که از ویژگی های آن می توان به: پخت خوب، عطر خوب، طعم مطلوب، نرم و لطیف بعد از پخت، سبک و زود هضم و مناسب برای پخت مجلسی(کته و آبکشی) اشاره کرد. برنج طارم بیشترین مقاومت به آفات رو دارد و کمترین نیاز به سم را دارد و همین امر سبب شده تا سالم ترین برنج بازار محسوب شود.

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول 1400(کهنه) 10 کیلو

تصور اکثر افراد این است که برنج هاشمی با بالاترین قیمت بفروش می رسد اما شرکت گلیرد شرایطی فراهم کرده است که شما برنج ایرانی را با قیمت درب کارخانه خریداری کنید. ما در تلاشیم که برنجی اصیل و باکیفیت ایرانی را بر سر سفره های شما بیاوریم و به همین منظور با حذف واسطه ها و دلالان در تلاش برای ارائه برنج با کیفیت می باشیم. شما می توانید برای خرید برنج طارم هاشمی کشت دوم با قیمت درب کارخانه با چند کیلک ساده نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

برنج طارم هاشمی کشت اول 1401(تازه) 10 کیلو

خرید برنج طارم هاشمی کشت اول 1401(تازه) 10 کیلو

برنج طارم هاشمی جز محبوب ترین و پزطرفدارترین برنج شمال مازندران می باشد که علاوه بر فریدونکنار و محمودآباد بقیه شهرهای اطراف نیز به اقدام به کشت این نوع برنج می کنند. برنج طارم رنگ سفید مایل به کرم و دارای دانه های بلند می باشد.

قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول 1401(تازه) 10 کیلو

کیفیت بالا در پخت، عطر و طعم مطبوع و ماندگاری بالا مواردی می باشند که باعث می شوند قیمت طارم هاشمی نسبت به برنج های دیگر بالاتر باشد. فروشگاه اینترنتی گلیرد در تلاش است تا با حذف واسطه ها برنجی 100 درصد خالص را به دست شما هم میهنان برساند. 

برنج امراللهی ( بینام ) کشت اول 1401(تازه) 10 کیلو

خرید برنج امراللهی ( بینام )  کشت اول 1401(تازه) 10 کیلو

برنج امراللهی کشت اول مازندران محمودآباد جز برترین برنج های شمال می باشد که بسیار پرطرقدار است و همه ی انتظارات مصرف کننده را برآورده می کند. برنج امراللهی از لحظ کیفت در عطر، طعم و پخت، دست کمی از برنج هاشمی و طارم و جزو رقیب های سر سخت این دو برنج معروف است جز برترین برنج های ایرانی هستند. برنج امراللهی در بسته های 10 کیلویی توسط شرکت گلیرد بفروش می رسد.

قیمت برنج امراللهی ( بینام )  کشت اول 1401(تازه) 10 کیلو

 قیمت برنج امراللهی کشت اول شرکت گلیرد با بالاترین کیفیت و مرغوبیت و با قیمت درب کارخانه بفروش می رساند.

برنج امراللهی ( بینام ) کشت دوم 1401(تازه) 10 کیلو

خرید برنج امراللهی ( بینام )  کشت دوم 1401(تازه) 10 کیلو

برنج امراللهی بینام مقاومت بالایی در برابر سرما دارد و قابلیت تولید بالایی دارد و از ارقام برنج پرمحصول و زودررس در مازندران می باشد که از عطر و طعم خوبی برخوردار است. برنج امراللهی کشت دوم رنگ دانه های آن سبز کم رنگ است.

برنج امراللهی بینام به دلیل  ساختار دانه های گرد و متورمی که دارد سبب شده که در مقایسه با برنج طارم قیمت کمتری داشته باشد. 

قیمت برنج امراللهی ( بینام )  کشت دوم 1401(تازه) 10 کیلو

برای خرید برنج ایرانی امراللهی بینام کشت دوم باید به مواردی همچون کیفیت، اصل، خوش پخت، نوع و منطقه ی کشت توجه کنید که این موارد برروی قیمت برنج تاثیر می گذارد. قیمت پایین برنج امراللهی سبب شده تا جایگزین برنج های نامرغوب وارداتی شود . 

برنج امراللهی ( بینام ) کشت دوم 1400(کهنه) 10 کیلو

خرید برنج امراللهی ( بینام )  کشت دوم 1400(کهنه) 10 کیلو

برنج امراللهی کشت دوم مازندران محمودآباد جز برترین برنج های شمال می باشد که بسیار پرطرقدار است و همه ی انتظارات مصرف کننده را برآورده می کند. برنج امراللهی در کنار برنج طارم کشت دوم جز برترین برنج های لیرانی هستند.

عطر و طعم و ری عالی برنج امراللهی در بسته های 10 کیلویی توسط شرکت گلیرد بفروش می رسد.

قیمت برنج امراللهی ( بینام )  کشت دوم 1400(کهنه) 10 کیلو

 قیمت برنج امراللهی کشت دوم شرکت گلیرد با بالاترین کیفیت و مرغوبیت و با قیمت درب کارخانه بفروش می رساند.

برنج فجر 1401 (تازه) 10 کیلو

خرید برنج فجر  

 برنج فجر از جمله برنج هایی است که در کشت اول برداشت می شوند و این محصول به دلیل خوش پختی بی نظیر و عطر مطلوب خود جز محبوب ترین برنج های شمال به شمار می آید. برنج فجر با رنگی سفید مایل به کرم دارای طبعی سرد است و بیشترین استفاده را در رستوران ها، سلف دانشگاه ها و محل های کاری دارد.

قیمت برنج فجر

برنج فجر جز برنج های پرمحصول می باشد و برنج های پر محصول قیمت متوسط و ارزان تری نسبت به برنج های کم محصول مثل طارم هاشمی و ...در بازار دارند 

سرلاشه طارم هاشمی تازه

خرید برنج سرلاشه طارم هاشمی

 برنج سرلاشه همان برنجی است که در فرآیند شالیکوبی شکسته می شود و این شکستگی در حدی نیست که در دسته برنج های لاشه یا نیم دانه قرار بگیرد. توجه داشته باشید که کیفیت و خاصیت برنج های سرلاشه تفاوتی با برنج های سالم ندارد و همان عطر و طعم را دارد.

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی شمال 

قیمت برنج سرلاشه طارم هاشمی به دلیل قد کوتاه تر برنج سرلاشه بسیار مقرون به صرفه است و مهمترین انگیزه اغلب خریداران برای انتخاب این نوع برنج می باشد. برنج سرلاشه جز برنج های معطر و با کیفیت تولید شده می باشد و بعد از پخت بسیار نرم و خوش خوراک است.

نیم دانه طارم هاشمی تازه

خرید برنج نیم دانه طارم هاشمی تازه

برنج هایی که در کارخانه شالیکوبی به دلایل آفت زدگی یا ناکارآمدگی دستگاه شکسته می شوند، برنج نیم دانه می گویند این برنج ها همان کیفیت و عطر و طعم برنج معمولی طارم را دارند و هیچ فرقی ندارد. درواقع جز ظاهر هیچ فرق دیگری با برنج معمولی ندارند و تمامی خواص و ویژگی های آن برخوردارند.

 

قیمت برنج نیم دانه طارم هاشمی

قیمت برنج نیم دانه طارم هاشمی با در نظر گرفتن قیمت برنج سالم طارم تعیین می شود. معمولا قیمت برنج نیم دانه طارم هاشمی کمتر از برنج سالم است و برای کسانی که توانایی خرید برنج سالم را ندارند و یا کسانی که میخواهند بجای برنج خارجی از برنج ایرانی استفاده کنند بسیار مناسب است.

 

برنج فجر 1402 (تازه) 10 کیلو

خرید برنج فجر 

برنج فجر یکی از محبوب ترین برنج های ایرانی که علاوه بر بازار داخل به خارج از کشور نیز صادر می شود و از محبوب ترین برنج های ایرانی محسوب می شود . برنج فجر جز برنج های پرمصرف طبقه بندی می شود که در قیاس با سایر برنج های ایرانی به دلیل داشتن قیمتی به نسبت ارزان تر از سایر برنج ها، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. 

برنج فجر رنگی سفید مایل به کرم دارد و طول دانه های آن حدود 8 میلی متر است و جز برنج های خوشبخت طبقه بندی می شود.

قیمت برنج فجر طارم

شباهت ظاهری برنج فجر با برنج های مرغوب و قیمت پایین آن سبب شده تا تشخیص برنج فجر با سایر برنج ها برای مصرف کننده دشوار باشد و بعضی ها برنج فجر را به جای برنج‌های مرغوب و با قیمت های بالاتر به دیگران می فروشند

شما می توانید مرغوب ترین برنج شمال را بدون واسطه از فروشگاه برنج گلیرد با اطمینان کامل خریداری کنید.

 

 

برنج امراللهی ( بینام ) کشت دوم 1402(تازه) 10 کیلو

خرید برنج کشت دوم امراللهی بینام

 برنج امراللهی بینام مقاومت بالایی در برابر سرما دارد و قابلیت تولید بالایی دارد و از ارقام برنج پرمحصول و زودررس در مازندران می باشد که از عطر و طعم خوبی برخوردار است. برنج امراللهی کشت دوم رنگ دانه های آن سبز کم رنگ است.

برنج امراللهی بینام به دلیل  ساختار دانه های گرد و متورمی که دارد سبب شده که در مقایسه با برنج طارم قیمت کمتری داشته باشد. 

قیمت برنج کشت دوم امراللهی بینام

برای خرید برنج ایرانی امراللهی بینام کشت دوم باید به مواردی همچون کیفیت، اصل، خوش پخت، نوع و منطقه ی کشت توجه کنید که این موارد برروی قیمت برنج تاثیر می گذارد. قیمت پایین برنج امراللهی سبب شده تا جایگزین برنج های نامرغوب وارداتی شود . 

برنج امراللهی ( بینام ) کشت اول 1402(تازه) 20 کیلو

خرید برنج امراللهی کشت اول

برنج امراللهی از برنج های زودرس در ایران می باشد که در برابر سرما مقاوم است. شکل ظاهری برنج امراللهی بینام گرد و متورم می باشد و دانه های آن به طول5/6 میلیمتر می رسد. این برنج در استان مازندران به سه روش کشت اول، کشت دوم و رتون کشت می شود که کشت دوم و رتون از نظز کیفیت و طعم نسبت به کشت اول بهتر است. 

قیمت برنج ایرانی امراللهی بینام

 برنج امراللهی بعد از پخت خوش خوراک و نرم می باشد و نسبت به برنج طارم هاشمی قیمت کمتری دارد چرا که میزان شکستگی این برنج در دستگاه های کارخانه شالیکوبی بیشتر است و صرفه اقتصادی ندارد و همین امر سبب شده که برای استفاده روزانه خانوار بسیار مناسب باشد و برای افرادی که به دنبال برنج با قیمت ارزانتر هستند، می تواند مناسب باشد اما همین برنج با 10 درصد شکستگی هم، به دلیل پخت و میزان قی رفتن اصلا خود را نشان نمی دهد. و در هنگام پخت از برنج طارم هاشمی نیز قدکشیده تر نشان می دهد.

برنج طارم هاشمی کشت دوم 1402(تازه) 10 کیلو

خرید برنج طارم هاشمی کشت دوم درجه یک

برنج طارم هاشمی کشت دوم یا دوباره کشت طارم هاشمی از اواسط تابستان و به دنبال برداشت کشت اول برنج کاشته می شود و در پاییز برداشت می شود. این نوع برنج به دلیل دسترسی به منابع آبی و خاکی بیشتر، بر اساس گفته کارشناسان از لحاظ کیفیت بالاتری نسبت به برنج کشت اول محسوب می‌شود. برنج طارم کشت دوم از مرغوب‌ترین برنج‌هایی است که دارای طعم و عطر بی‌بدیل است؛ و هیچ محصول دیگری نمی‌تواند در مقایسه با آن قرار بگیرد.

بیشترین تولید برنج طارم هاشمی در مازندران مربوط به مناطق فریدونکنار، محمودآباد و آمل می باشد که این نوع برنج ساقه بلندتری دارد و در برابر باد و باران شدید مقاوم تر است. کیفیت برنج کشت دوم نسبت به کشت اول بیشتر است و همین امر سبب شده تا قیمت بالاتری نسبت به کشت اول داشته باشد. 

از ویژگی های برنج طارم هاشمی درجه یک گلیرد می توان به عطر خوشایند، طعم دلنشین، طاهر جذاب و کیفیت عالی در پس از پخت اشاره کرد که سبب شده طرفداران این نوع برنج در حال افزایش باشد. 

قیمت برنج طارم هاشمی کشت دوم

قیمت هر کیلو برنج ایرانی طارم هاشمی کشت دوم نسبت به کشت اول بیشتر است و در هنگام پخت دارای عطر و طعم لذیذ تری می باشد. شرکت گلیرد در تلاش است که برنجی اصیل و باکیفیت ایرانی را بر سر سفره های شما بیاورد به همین منظور با حذف واسطه ها و دلالان در تلاش برای ارائه برنج با کیفیت می باشد. شما می توانید برای خرید برنج طارم هاشمی کشت دوم از درب کارخانه با چند کیلک ساده نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

برنج طارم هاشمی کشت اول 1402(تازه) 10 کیلو

مرغوب ترین و معروف ترین برنج شمال، برنج طارم هاشمی می باشد که با عطر و طعم بی نظیری که دارد طرفداران زیادی دارد. این برنج که زادگاهش گیلان می باشد و امروزه در اکثر نقاط مازندران کشت می شود. 

برنج طارم هاشمی به دلیل کیفیت بالایی که در پخت دارد و بازار پسندی بالای خود توانسته است بیشترین میزان تولید و مصرف را به خود اختصاص دهد. 

قیمت برنج طارم هاشمی شمال

همانطور که قبلا نیز گفته شده برنج طارم هاشمی به دلیل کیفیت پخت، عطر و طعم و ماندگاری بالایی که دارد سبب شده تا قیمت این محصول به نسبت برنج های دیگر بیشتر شود. اما شما می توانید برنج طارم هاشمی درجه یک را بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه  از سایت گلیرد خریداری کنید.